Dlaczego chcę pomagać właśnie mamom?

Gdy pierwszy raz powiedziałam przyjaciółce o moim pomyśle stworzenia strony MAMA w MLM stwierdziła ona, że jest to głupi pomysł, ponieważ:

 • matki są leniwe

 • mają mężów, którzy nie pozwolą im pracować

Tego typu argumenty były dla mnie całkowitym zaskoczeniem, nie tylko dlatego, że padły one z ust przyjaciółki, ale przede wszystkim dlatego, że wypowiedziała je kobieta. Przez ponad 13 lat pracowałam na etacie, jednak po narodzinach mojej 3 córeczki postanowiłam zrezygnować z dotychczasowej pracy i powodem nie było lenistwo, czy też uzależnienie od małżonka lecz chęć towarzyszenia moim maluchom na początkowym etapie ich życia. Kiedyś zareagowałabym, być może tak samo jak moja przyjaciółka. Jako typowa karierowiczka, nie rozumiałam kobiet, które decydują się być z dziećmi w domu. Nie znałam również innej alternatywy niż praca na etat lub własna działalność gospodarcza.

Najtrudniejsza decyzja w życiu

Czy decyzja o czasowej rezygnacji z pracy była łatwa? Nie, była to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Wcześniej miałam bogate życie zawodowe, podróżowałam sporo po świecie, jadałam w drogich restauracjach, spędzałam czas w międzynarodowym towarzystwie. Pracowałam w wyuczonym zawodzie menadżera produktu, ukończyłam studia wyższe, potem studia podyplomowe, następnie szkołę trenerów biznesu, jak również wiele, wiele innych szkoleń… Na co zamieniłam moje dotychczasowe doświadczenie? Na pieluchy, na brak czasu dla siebie, na pracę 24 godziny na dobę.

Czy żałuję? Nie, nigdy w życiu nie będę żałować tej decyzji. Choć nie ukrywam, że czasem były momenty trudne np. brakowało pieniędzy lub gdy starałam się wrócić do pracy, to nikogo już nie interesowało moje wykształcenie, doświadczenie, czy też ja sama. Była przerwa w życiorysie i padało pytanie o dzieci, gdy mówiłam, że jest ich trójka, to patrzono na mnie w dość dziwny sposób, tak jakbym miała się poczuć winna tego, że mam dzieci. Coś co jest dla mnie największą wartością w oczach nowego pracodawcy stawało się nagle wielkim balastem.

1150997_628693177175533_2116694648_n

Rodzina – mój największy sukces

Początkowo starałam się dopasować do otoczenia, do oczekiwań, ale potem zadałam sobie pytanie dlaczego? Dlaczego mam „ukrywać” swoje dzieci? Dlaczego mam się wstydzić tego, co uważam za mój największy życiowy sukces? Tak, uważam, że wspaniała rodzina to jest mój największy sukces i dlatego postanowiłam „z minusa zrobić plus”, czyli wykorzystać ten atut na mojej dalszej zawodowej drodze.

Postanowiłam, że znajdę takie rozwiązanie, dzięki któremu będę mogła zarabiać, spełniać się zawodowo, odnosić sukcesy, a jednocześnie sama decydować o sposobie, miejscu i czasie mojej pracy.

Moja misja – pomoc mamom

Wiem, że dzisiaj macierzyństwo, rodzina nie są dla wielu osób trendy, ale dla mnie są i dlatego powstała właśnie ta strona.

Chcę pomagać mamom, które z różnych powodów decydują się pozostać z dziećmi w domu,

 • czasem są to właśnie powody finansowe (nie każdego stać na nianię),

 • czasem są to powody emocjonalne (kochamy nasze dzieci i chcemy mieć aktywny wpływ na ich wychowanie),

 • a czasem po prostu nie możemy znaleźć pracy na etat, bo właśnie dzieci są dla naszego potencjalnego pracodawcy przeszkodą.

Powody mogą być różne, tak jak każda z nas jest różna, niesamowita, wyjątkowa. Chcę pokazać kobietom, że połączenie tych dwóch bardzo ważnych dla nas sfer życia jest możliwe i że właśnie praca w systemie MLM nam to umożliwia. Możemy realizować się zawodowo, odnosić sukcesy i możemy to robić wg naszego własnego scenariusza.

Jesteśmy mamami, jesteśmy kobietami i bądźmy z tego dumne. Ja mam swoją wizję macierzyństwa i będę się nią z Wami również dzielić. Dla mnie dzieci są największą wartością, są sensem mojego życia, dają mi uśmiech i radość każdego dnia. Jednak samym uśmiechem i radością ich nie nakarmię, dlatego też pieniądze, praca zawodowa odgrywają w moim życiu również bardzo istotną rolę. Potrzebuję spełnienia, satysfakcji, dumy z siebie i to właśnie daje mi system pracy, który będę przedstawiać Tobie na mojej stronie. Być może jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Witam Cię na mojej stronie 🙂

Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.MAMAwMLM.com

 • Iwona_krajewska

 • Być może tak jak ja stanęłaś przed dylematem, jak połączyć pracę z macierzyństwem, jak być z dzieckiem w domu i jednocześnie zarabiać. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem okazała się współpraca z firmą działającą w systemie MLM, którą również Tobie chciałabym zaproponować.
  W tej pracy to Ty sama:

  • decydujesz o tym z kim pracujesz, w jakich godzinach i ile zarabiasz

  • decydujesz o tym, ile czasu spędzasz z dala od dziecka

  • ta praca jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających dodatkowego dochodu

  • jest to praca z której nikt Cię nie zwolni

  Aby uzyskać więcej informacji o współpracy zostaw swój adres mailowy, a następnie sprawdź swoją pocztę:
Facebook Comments

Share This:

Dodaj komentarz