Dlaczego praca w systemie MLM jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet?

Praca w marketingu sieciowym MLM otwiera drzwi do kariery tym kobietom, które odważą się podążać za głosem swoich potrzeb i naturalnych predyspozycji. Jeśli Ty również jesteś kobietą, mamą, która czuje, że w życiu chodzi o coś więcej, że życie to nie tylko praca, monotonia, szarość dnia codziennego, to witam Cię serdecznie na mojej stronie.

Marketing sieciowy idealnym rozwiązaniem dla kobiet

 Dlaczego praca w systemie MLM jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet?

Dlatego, że zaspokaja i łączy naszą potrzebę pracy zawodowej, odnoszenia sukcesów z potrzebą wychowania dzieci i przebywania z nimi. Pracę w marketingu sieciowym można dostosować do własnych preferencji, każda z nas może wypracować własny, indywidualny styl działania.

Możemy spełniać się w wielu rolach jednocześnie. W związku z tym, iż możemy pracować w domu, w dogodnych dla nas godzinach, możemy np. dopasować nasz rozkład zajęć do zajęć naszych dzieci i co ja sobie niezmiernie cenię, mogę im towarzyszyć w zajęciach dodatkowych, pozaszkolnych.

Do dziś pamiętam, jakim bólem było dla mnie, gdy nie mogłam uczestniczyć w przedstawieniu z okazji Dnia Mamy w przedszkolu mojej najstarszej córki. Pamiętam zarówno swoje łzy i rozczarowanie, jak również łzy mojej córki. Takich chwil się nie zapomina. Być może ktoś inny przeszedłby nad tym do porządku dziennego, stwierdził, że tak po prostu już jest, że czasem się nie da inaczej. Ale nie ja. Wtedy właśnie obiecałam sobie, że zrobię wszystko, aby już nigdy do takiej sytuacji nie dopuścić i dotrzymałam danego sobie i córce słowa. Dla mnie relacje z moim dziećmi są niezwykle ważne. Kocham je i chcę być z nimi, towarzyszyć im, bawić się z nimi, rysować, podziwiać świat, podróżować i  śmiać się każdego dnia. Życie jest bardzo ulotne i kruche o czym przekonałam się, gdy moja najmłodsza córeczka zachorowała na białaczkę i wiele miesięcy spędziliśmy w szpitalu walcząc o jej życie.

Uwielbiam spędzać czas z moimi dziećmi, ale również uwielbiam pracować. Uwielbiam czuć, że to co robię, jest ważne, że pomagam kobietom spojrzeć inaczej na swoje macierzyństwo i pracę, że daję im siłę, uczę pokonywać własne słabości, że pokazuję im, że to tylko od nas samych zależy, jak będzie wyglądało nasze życie. Zależy ono od naszych decyzji. Od decyzji, które podejmujemy każdego dnia. Każda decyzja ma znaczenie.

Uczę również kobiety, że warto abyśmy były dumne z siebie i ze swoich dzieci, że to co przekażemy naszemu dziecku może być dla niego wspaniałym darem, ale również wielkim ciężarem. Od nas zależy z jakimi wartościami wypuścimy nasze dzieci w świat. Nasze dzieci uczą się głównie przez naśladowanie. Naśladują nasze gesty, nasze słowa i jeśli chcemy, aby nasze dzieci posiadały takie cechy, jak przedsiębiorczość, niezależność, wiara w siebie i swoje możliwości, warto abyśmy my same w sobie te cechy wykształciły. I właśnie praca w systemie marketingu sieciowego MLM daje nam takie możliwości. Pozwala nam każdego dnia wychodzić poza sferę komfortu, uczyć się, poznawać nowych ludzi, poznawać siebie i poszerzać swoje możliwości.

Ból utraconej szansy

stracona szansa

Być może marketing sieciowy nie jest dla Ciebie? Ale skąd wiesz? Skąd wiesz, jeśli nigdy nie próbowałaś? Ja kieruję się w życiu zasadą „lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się tego nie zrobiło”.  Nie ma chyba w życiu większego bólu niż ból utraconej szansy. Nie chcę się obudzić pewnego dnia i żałować, że byłam tchórzem, że zmarnowałam moje życie ze strachu przed czymś nowym, nieznanym, że lenistwo było ważniejsze, niż chęć nauczenia się nowego zawodu. Tak dla mnie praca w MLM to jak nauka nowego zawodu. Warto się tego po prostu nauczyć. Nikt się nie rodzi z cechami lidera, genialnego sprzedawcy czy wspaniałego mówcy. Są to cechy, których można się nauczyć. Nauczyć, pod jednym warunkiem, że damy sobie czas na naukę i prawo do popełniania błędów.

Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.MAMAwMLM.com

 • Iwona_krajewska

 • Być może tak jak ja stanęłaś przed dylematem, jak połączyć pracę z macierzyństwem, jak być z dzieckiem w domu i jednocześnie zarabiać. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem okazała się współpraca z firmą działającą w systemie MLM, którą również Tobie chciałabym zaproponować.
  W tej pracy to Ty sama:

  • decydujesz o tym z kim pracujesz, w jakich godzinach i ile zarabiasz

  • decydujesz o tym, ile czasu spędzasz z dala od dziecka

  • ta praca jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających dodatkowego dochodu

  • jest to praca z której nikt Cię nie zwolni

   Aby uzyskać więcej informacji o współpracy zostaw swój adres mailowy, a następnie sprawdź swoją pocztę:
Facebook Comments

Share This:

Dodaj komentarz