Dołącz do mojego zespołu

Jeśli jesteś mamą, która szuka nowych możliwości zawodowych, chciałabyś zarabiać i jednocześnie być z dzieckiem, to poznaj możliwości, jakie daje praca w marketingu sieciowym zwanym w skrócie MLM.

Jeśli czujesz, że projekt MAMA w MLM jest dla Ciebie, że dzięki niemu osiągniesz swoje cele i spełnisz marzenia, to zapraszam na pokład.

Jednym z największych problemów osób zaczynających swoją przygodę z marketingiem sieciowym jest fakt, że są one pozostawiane same sobie. Często zapisują się do firmy i tak naprawdę nie wiedzą, jak mają działać, co mają robić. Informacje, które otrzymują na spotkaniu rekrutacyjnym są niewystarczające. Dla wielu z nas, jest to zupełnie nowy zawód, w związku z tym musimy się wielu rzeczy nauczyć, jak również wielu oduczyć.

W marketingu sieciowym ogromne znaczenie ma edukacja i dlatego zapraszam do mojego zespołu osoby gotowe się uczyć i podejmować działania. Osoby uśmiechnięte i radosne. Osoby, które lubią kontakt z nowymi ludźmi.  Osoby dla których ważna jest rodzina, dzieci, ale również ważne są pieniądze i rozwój zawodowy.

Zaczynając pracę w moim zespole otrzymasz wszelką niezbędną wiedzę. Będziesz mogła zastosować ją w praktyce i co najważniejsze – nauczysz się przekazywać ją dalej. Ktoś kiedyś powiedział, że marketing sieciowy, jest tak naprawdę biznesem szkoleniowym i ja się z tym zdaniem całkowicie zgadzam.

Dołącz do mojego zespołu i wykorzystaj szansę, jaką daje Tobie marketing sieciowy.

Zadzwoń 698 622 339- chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania 🙂 

Do usłyszenia 🙂 

Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.MAMAwMLM.com

 • Iwona_krajewska

 • Być może tak jak ja stanęłaś przed dylematem, jak połączyć pracę z macierzyństwem, jak być z dzieckiem w domu i jednocześnie zarabiać. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem okazała się współpraca z firmą działającą w systemie MLM, którą również Tobie chciałabym zaproponować.
  W tej pracy to Ty sama:

  • decydujesz o tym z kim pracujesz, w jakich godzinach i ile zarabiasz

  • decydujesz o tym, ile czasu spędzasz z dala od dziecka

  • ta praca jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających dodatkowego dochodu

  • jest to praca z której nikt Cię nie zwolni

   Aby uzyskać więcej informacji o współpracy zostaw swój adres mailowy, a następnie sprawdź swoją pocztę:
 

Facebook Comments

Share This:

Dodaj komentarz