Czy ten projekt jest dla Ciebie?

Witaj,

pomyślałam że dziś opiszę Tobie jak wygląda moja praca w domu przez internet.

To marzenie, aby pracować w domu i być niezależną od pracodawcy powstało w mojej głowie wiele, wiele lat temu. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, jak to marzenie zrealizuję, wszystko wydawało mi się takie trudne i skomplikowane.

A dziś pracuję już w ten sposób ponad 5 lat. Ponad 5 lat nie mam już nad sobą szefa i sama ustawiam swój dzień pracy. Oczywiście wymaga to samodyscypliny, bo wiadomo w domu zawsze jest coś do zrobienia. Jednak jakość życia jest nieporównywalna z tą jaką miałam pracując na etacie.

Byłam wówczas strzępkiem nerwów, żyłam w ciągłym biegu, kieracie z którego wówczas wydawało mi się, że nie ma wyjścia. Jak to marzenie powstało w mojej głowie, nie wiedziałam w jaki sposób je zrealizuję i droga do projektu w którym obecnie jestem też nie była prosta.

W pierwszej firmie MLM mimo ogromu włożonej pracy … nie zarabiałam. Owszem miałam produkty za darmo, jednak nie miałam fizycznie pieniędzy tzn wynagrodzenie dostawałam w produktach i dopiero jak je sprzedałam to miałam gotówkę. Nie o takie zarabianie mi chodziło. W pewnym momencie miałam już serdecznie dość biegania z torbami, umawiania się z klientami na odbiór towaru (dochodziły koszty benzyny, opiekunki do dzieci) i wykładania swoich pieniędzy na kuriera. To co zarabiałam po sprzedaniu produktów to były grosze w porównaniu do kosztów, które ponosiłam.

Często się mówi, że w MLMie się nie zarabia. Tak zgadza się, w modelu powyższym nie zarabiałam na tyle, aby to mogło stać się moim głównym źródłem dochodów. Mimo braku sukcesów wiedziałam już, że MLM to moje miejsce, mój świat. Potem były jeszcze kolejne dwie firmy w których nie zarabiałam, mimo to szukałam dalej

Wszystko zmieniło się w momencie, gdy podjęłam współpracę z obecną firmą. Zaczynałam od zera, nie miałam ani jednej osoby w zespole, a dziś w moim Zespole jest już prawie 770 osób. Jednak to co najważniejsze zmienił się sposób mojej pracy. Teraz pracuję w 100% przez Internet … i nie biegam już z torbami Oczywiście, jak ktoś lubi biegać to może, bo każda osoba sama sobie kształtuje sposób i model działania.

Ja działam przez Internet ze względu na dzieciaki, szczególnie mocno doceniam to teraz, gdy zaczynają się wakacje. Nie muszę kombinować, co zrobić z dziećmi (nie każdy ma babcię do której może wysłać dzieciaki) tylko po prostu, tak jak w roku szkolnym dopasuję pracę do aktywności wakacyjnych moich dzieciaków. Już za dwa dni wyjeżdżamy do naszego domku w lesie i to jest po prostu cudne, bo do pracy potrzebny jest mi jedynie laptop i telefon.

Jeśli nie wierzysz, że można pracować w 100% przez Internet i dobrze zarabiać to zapraszam do kontaktu ze mną. Powiem Tobie w jaki sposób działam i zaproszę do zobaczenia 30 minutowej prezentacji. Tak, moja praca polega na zapraszaniu do zobaczenia prezentacji i tylko tyle.

Czy ten projekt jest dla Ciebie. Nie wiem. Sprawdź. Napisz do mnie, a ja zaproszę Ciebie na tę prezentację i pokażę cały proces krok po kroku. ZOBACZYSZ, JAKIE TO PROSTE!!!

Pozdrawiam serdecznie

Iwona Nowaczyk-Krajewska

www.PRACAwMLM.pl

PS. A jeśli jeszcze nie pobrałaś/eś mojego bezpłatnego poradnika to możesz pobrać go tutaj www.PracaDlaMam.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Facebook Comments

Share This:

Posted in:

Dodaj komentarz