Myśl dalej i wyżej, niż kiedykolwiek myślałaś, że możesz

🔹 Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego żyjesz w świecie ograniczeń?
🔹 Dlaczego sama sobie stawiasz granice i nie wykorzystujesz pełni swojego potencjału?
🔹 Co takiego się w Twoim życiu zdarzyło, że uwierzyłaś, że nie zasługujesz na miłość, szczęście, pieniądze, bogactwo i obfitość?

W ostatnim czasie sporo rozmawiam z kobietami i niestety wiele z nich żyje w świecie ograniczeń. W świecie w którym nie są szczęśliwe, w którym to ktoś inny decyduje o tym, jakie barwy i kształt ma ich życie.

🔸 W czym ta osoba jest lepsza od Ciebie, że pozwoliłaś jej decydować o Tobie, o Twoim szczęściu, o tym co możesz, a czego nie możesz mieć w życiu?
🔸 Dlaczego wierzysz w jej bajki?
🔸 Dlaczego przyjmujesz jej ograniczenia?

🎯 Dlaczego?

Bo tak jest prościej, bo tak jest łatwiej. Zawsze możesz powiedzieć, chciałam, ale … mąż mi nie pozwalał, rodzice byli przeciw.

A prawda jest taka, że to Ty za mało chciałaś, że gdzieś na Twojej ścieżce życia zapomniałaś o sobie. Zapomniałaś o swoich marzeniach. Zapomniałaś o tym, co tak naprawdę chciałaś w życiu osiągnąć. Uwierzyłaś w opinie innych na Twój temat. Uwierzyłaś, że skoro komuś się coś nie udało, to jakie Ty dziewczyno masz szanse?

Zerwij wreszcie te sznury i myśl dalej i wyżej, niż kiedykolwiek myślałaś, że możesz 🌎

🎯 Masz tylko jedno jedyne życie i nie będzie jego powtórki. Wykorzystaj je i szanuj każdy dzień, bo nie wiesz, ile tych dni jeszcze Tobie zostało, a więc myśl dalej i wyżej niż kiedykolwiek myślałaś, że możesz, a potem wprowadź te myśli w swoje życie i pamiętaj, że „energia myśli nie ginie bez śladu” …

Cudownego dnia dla Ciebie 
Pozdrawiam serdecznie

Iwona Nowaczyk-Krajewska
www.MAMAwMLM.com

______________________________________

PS. Zapraszam na moją stronę www.PracaDlaMam.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share This:

Posted in:

Dodaj komentarz