O mnie / współpraca

 • moja fotka nowaWitaj serdecznie,

  bardzo się cieszę, że kliknęłaś w zakładkę o mnie/współpraca, bo to oznacza, że chcesz mnie i moją propozycję bliżej poznać 🙂

  Kim jestem?

  Nazywam się Iwona Nowaczyk-Krajewska. Z zawodu jestem trenerem biznesu oraz menadżerem produktu i zarządzania jakością. Wcześniej przez ponad 13 lat pracowałam na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych korporacjach, a od 5 lat zajmuję się profesjonalnie budowaniem struktur w marketingu sieciowym. Ta praca całkowicie odmieniła moje życie, dzięki niej mogę żyć tak jak chcę w zgodzie z moimi wartościami.

  Dla wielu kobiet marketing sieciowy jest pojęciem zupełnie obcym lub też błędnie rozumianym i przez to wiele z nich nie wykorzystuje szans i możliwości, jakie nam kobietom ta branża daje.

  Postanowiłam to zmienić i edukować kobiety w tym zakresie. Pokazywać im możliwości tego biznesu i jego wpływu na całe ich życie, bo to nie tylko o pracę i o pieniądze chodzi. Chodzi przede wszystkim o to, że dzięki tej branży mamy realny wpływ na nasze życie, na nasz rozwój osobisty, na nasze zarobki, możemy czuć się bezpiecznie, bo nikt nas z tej pracy nie zwolni. A dzięki temu, że same kształtujemy dzień naszej pracy, możemy tę pracę łączyć z macierzyństwem i pracować w wybranych przez nas godzinach i miejscu, jak również same możemy wybrać metody działania.

  Ja działam głównie przez Internet … bo nie lubię jazdy samochodem, tego ubierania się na spotkania , stania w korkach itd, a TY oczywiście możesz wybrać metodę pasującą do Ciebie.

  I to jest właśnie dla mnie w tej branży najpiękniejsze, że nie ma ograniczeń, że nikt nam niczego nie narzuca, to my decydujemy w jaki sposób działamy. Wybieramy to w czym się czujemy naturalnie dobrze.

  Moja droga do marketingu sieciowego nie była prosta. Byłam …WROGIEM MARKETINGU SIECIOWEGO. Nie rozumiałam tej branży, nie wiedziałam o co w niej chodzi, a z góry ją odrzucałam. Dziś się z tego śmieję, bo to pokazuje tylko i wyłącznie jak małą wiedzę miałam, a jak wielkie EGO. Z drugiej strony dzięki temu doświadczeniu rozumiem osoby, które pierwszy raz spotykają się z tą branżą i zmagają się z tymi samymi dylematami/pytaniami, jakie ja wówczas miałam.

  W ciągu tych 5 lat wiele się w moim życiu zmieniło. Poznałam marketing sieciowy i go pokochałam całym sercem:

  • Pokochałam wolność i niezależność, jaką daje mi praca w tym systemie

  • Pokochałam to, że mogę każdy dzień rozpoczynać spokojnie. Nie muszę budzić moich dzieci skoro świt i w pośpiechu zawozić do szkoły, aby zdążyć do pracy na określoną godzinę. Każdego dnia mamy czas na rozmowę, uśmiech i wspólną zabawę.

  • Pokochałam to, że mogę być z dziećmi w najważniejszych momentach ich życia. Mogę zawozić je na zajęcia dodatkowe oraz brać czynny udział w życiu ich szkoły.

  •  Pokochałam to, że to ja decyduję o tym, ile czasu spędzam poza domem. To ja decyduję o sposobie mojej pracy, miejscu i godzinach jej wykonywania.

  • To ja decydują o tym, ile zarabiam. Pokochałam dochód pasywny i to, że firma płaci mi wielokrotnie za raz wykonaną pracę.

  Moim życiowym motto są słowa Marii Robinson “Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie”. Nieważne ile masz lat, jaki masz zawód, jak ciężki bagaż życiowych doświadczeń dźwigasz. Przeszłości nie zmienisz, ale przyszłość należy do Ciebie i w każdej chwili możesz ją zmienić. Być może właśnie moja propozycja jest tym rozwiązaniem, którego szukasz.

  Co zyskasz dzięki współpracy ze mną? :

  • będziesz mogła sama decydować o godzinach swojej pracy oraz miejscu jej wykonywania

  • będziesz sama decydować o wysokości Twojego wynagrodzenia

  • Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na wysokość Twojego dochodu

  • przestaniesz martwić się, co będzie jak stracisz pracę, tutaj nie ma takiego ryzyka

  • będziesz mogła być z dzieckiem w domu i jednocześnie bardzo dobrze zarabiać

  • będziesz współpracować z polską firmą działającą międzynarodowo

  • będziesz mogła otrzymać wysokiej jakości samochód służbowy i dochody pasywne

  • wynagrodzenie będziesz otrzymywać na kartę bankomatową, wolną od zajęć komorniczych

  • dołączysz do fantastycznego zespołu, do ludzi od których będziesz mogła się bardzo dużo nauczyć, do ludzi którzy już osiągnęli w branży ogromny sukces i swoją wiedzą dzielą się z osobami w zespole

  • jak poznasz nasz zespół i możliwości, jakie daje ta współpraca, to się po prostu zakochasz 🙂

  Dlaczego MAMAwMLM?

  Dlatego, że moim wielkim celem, jest również promowanie szczęśliwego macierzyństwa. Dla mnie bycie mamą to wielka przygoda, radość i uśmiech każdego dnia. Chciałabym, aby było więcej szczęśliwych i uśmiechniętych mam. Jeśli my będziemy szczęśliwe to nasze dzieci również. Jak powiedział Albert Schweitzer  “Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.”

  Moim celem jest pokazanie kobietom, mamom, iż mogą one znaleźć alternatywny do etatu lub własnej działalności gospodarczej, sposób zarabiania pieniędzy. Wiem, jak bardzo brak pieniędzy może negatywnie wpłynąć na obniżenie poczucia własnej wartości oraz co odczuwa dziecko, które widzi wiecznie zmęczoną i zasmuconą mamę.

  Jestem oczywiście związana z konkretną firmą i jeśli będziesz chciała dołączyć do mojego Zespołu to zapraszam serdecznie. Obecnie w moim Zespole jest ponad 500 osób z całego świata. Wiele cudownych, wspaniałych Mam, które zdecydowały się odmienić swoje życie, zdrowie i finanse.

  Napisz, jeśli czujesz, że mogę Ci pomóc.

  Trzymaj się ciepło i dbaj o siebie

  Iwona Nowaczyk-Krajewska

  ******************************************
  Kilka ciekawostek o mnie:
  • Z wykształcenia jestem Menadżerem Produktu i Zarządzania Jakością, absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET, Praktykiem NLP oraz Praktykiem Time Line Therapy.
  • uwielbiam marketing internetowy i wykorzystywanie możliwości, jakie daje nam współczesny świat 🙂
  • Jestem pasjonatką psychologii osiągnięć, uwielbiam pisać i motywować siebie oraz innych do działania i  życia wg własnego scenariusza.
  • Pasjonuje mnie również praca z podświadomością, pamięcią komórkową oraz metodami samouzdrawiania (miałam możliwość „przetestowania” ich, gdy moja córeczka zachorowała na białaczkę).
  • Jestem mamą trzech cudownych dziewczynek Julki, Sońki i Emilki i mam najwspanialszego męża na świecie 🙂
  • Moja ulubioną cyfrą jest 11.
 • www.PracaDlaMam.pl

 • ____________________________

  PS. Wejdź na moją stronę www.PracaDlaMam.pl

  Share This: